Manchester City kaptanı Vincent Kompany o çekilmek biliyordu anı açığa Pazartesi gecesi kulübün kupa geçit töreninde destekçilerinin yaptığı son veda etti. Kompany Etihad 11 şanlı kupa yüklü yıl sonra Pazar günü Şehir ayrıldıktan açıkladı.              getty            2             Vincent Kompany kulübünde muhteşem bir 11 yıllık büyü sonra bu yaz Manchester City ayrılıyor   Kompany o bir oyuncu-yönetici rol alacak çocukluk kulüp Anderlecht, geri dönmeyi kabul ettiği gibi 33 yaşındaki, Manchester süresini uzatmak ama yapacak girişimlerinde başarısız olduk etmek için İl şefleri umutsuz.

Belçika City’nin sondan bir önceki Premier Lig maçında Leicester City karşı sansasyonel kazanan o uzakta kulüp yürümek zorunda biliyordu andı ortaya çıkardı. “Leicester karşı top ben yapıldığını biliyordum üst bidonları gitti o an. Daha iyi yapamadık”dedi. “Ben doğru geldi. Bu ekip daha bir şey elde etmeye hazırdır. Ben her şeyi verdin. Ben sol hiçbir şey yok. “Ben bundan gurur duyuyorum. Sen beni ayakta tutan ne bu şehirde biliyorum.

             getty            2             Kompany, 33, Pazartesi akşamı kulübün kupa geçit töreninde destekçilerinin yaptığı son veda sözü   “İnsanlar birileri aşağı gidiyor ve geri her zaman elde saygı. Onu yaptım. katılım fanlar hitaben yaptığı ekledi: “İlk herkese teşekkür etmek istiyorum. Üzerinde neler yaşadığını bir yolculuk bu kulüpte yaşında. “En hep biz Gümüş vardı olsun veya olmasın büyük bir kulüp olduğumuzu dürüst olalım. “Şimdi gümüş var ve oyuncuların bu grupla size uzun zamandır geliyordu şey verdim o gerçekten gurur duyuyorum.http://www.1xbetpt.com/tr/ “Ben insanların özel bir grup gerçekten özel teşekkür şeyin parçası oldum.”

                                     EN ÇOK FUTBOL İÇİNDE OKUYUN                                                                                                                      son             Arsenal transfer haberleri canlı: Üst hedef ‘değil satılık’, Ziyech sadece £ 30m mal olması                                                                               son             Man United hedef Hollandalı savunma oyuncusu, Spurs Rose satmak ve Sessègnon imzalamak

                                                      dedikodu             Liverpool haberi canlı: Salah ‘£ 150million çıkış reddeder’ Ajax Ziyech fiyat belirlemesini                                                                               dedikodu             Man United haberi canlı: radar Hollandalı ace gibi yeni sağ geri istediğine, West Ham yıldızı                                                       Afedersiniz             ‘*** Cov F’ – Coventry savunma oyuncusu Hickman ‘ayıp’ yorumlar için özür

https://en.wikipedia.org/wiki/2011–12_Derby_County_F.C._season

                                                      İspanyol seferi             23 oyuncusu derece Real Madrid’e Premier Lig taşınmaya                                                       şimdi neredeler?             2015 yılında grubunun alt bitmiş İngiltere’nin U21 oyuncuları hatırlama                                                         Biz Conte eğitim yöntemleri ile mutsuz değildir – Cesc Fabregas

                                                 Ve Manchester Katedrali dışında, onun Şehir takım arkadaşlarının geri kalanı ile birlikte, Kompany konuşmasında ilan bitirdi: “Bu konuda bitiririm. Dünyadaki en iyi kulübü bulunmaktadır. “Eğer Şampiyonlar Ligi ya da değil kazanırsanız umurumda değil, dünyanın en iyi kulüp bulunmaktadır. sonsuza kadar hatırlayın. “Bu adamlar bütün sevgini, haftanın her günü, her gün, her yıl hak, onlar çalışıyoruz. “Bu bırakmak istiyorum nasıl. Ben hepinizi seviyorum, sana teşekkür etmek istiyorum.”         talkSPORT YAŞANABİLİR

                       talkSPORT canlı futbol sizin evinizdir! İşte talkSPORT ve talkSPORT 2 şarkının ne var …         Danimarka karşıtlığı Kadın İngiltere Kadınlar (Cumartesi 01:00) – talkSPORT Tranmere vs Newport County (Cumartesi 15:00) – talkSPORT Sunderland (Pazar, 15:00) vs Charlton – talkSPORT                                           1             26 Kasım Wembley Arena’da onu profesyonel ilk yapacaktır 30 yaşındaki   Dekore amatör Katie Taylor profesyonel saflarına takas ve Eddie Hearn’ın Matchroom Sport ile bir anlaşma imzaladı.

30 yaşındaki, amatör olarak 18 altın madalya kazanan – 2012 Olimpiyatları’nda da dahil olmak üzere – 26 Kasım Wembley Arena’da onu profesyonel ilk yapacaktır. Taylor, İrlanda Bray gelen, beş dünya ve onun adına altı Avrupa başlıklarla profesyonel olur ve hızlı bir şekilde 10 Aralık tarihinde Manchester ağır sıklet şampiyonu Anthony Joshua destekleyerek onu ilk takip edecek. “İlk olimpiyat altın hayal ise, kadın boks pratik bilinmiyordu,” diyor. “Şimdi, çünkü benim yolculuğun ve benimle birlikte geldi inanılmaz destekçileri, kadın boks onun erkek meslektaşı olarak Olimpiyatları kumaşın kadar parçasıdır.

“Şimdi profesyonel spor için aynı şeyi istiyorum ve benimle birlikte gelecek yol boyunca bana destek olanlar umuyoruz. İleride yol için heyecanlıyım.” Hearn onun ahıra bir boks “simgesi” eklemiş mutlu olduğunu söyledi. “Bugün Katie profesyonel saflarına katılıyor haberleri bizim spor için önemli bir gün işaretler” dedi. “O tüm zaman ve İrlanda’da bir kamu simgenin en çok madalya amatör boksörler biridir. “Geçen hafta ilk kez Katie tanıştı ve kadın boks engelleri yıkmak için, o inanılmaz bir rol model olduğunu ama sadece Dünya başlıklar kazanmak değil arzusu ile çok ilgileniyordu.”         

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here